O Firmie

Benhauer to polska firma technologiczna, która jest producentem systemu SALESmanago, jednej z największych na świecie platform klasy marketing automation oraz systemu APPmanago służącego do automatyzacji w kanale mobilnym.

Z rozwiązań Benhauer korzysta ponad 5000 firm w 40 krajach m.in. Orange, Getin Bank, Link4, Yves Rocher, Rainbow, WWF, Timberland i wiele innych znanych spółek. Firma zatrudnia ponad 270 osób w Krakowie, Warszawie, Londynie, Berlinie, Nowym Jorku i Bangalore.

Benhauer jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień: zwycięzca konkursu Poland GO GLOBAL organizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju i Harvard Business Review, finalistą konkursu Przedsiębiorca Roku Ernst&Young, zwycięzcą konkursu na technologiczną firmę roku Aulery i wielu innych. Spółka od 3 lat rozwija się w tempie ponad 100% rocznie. W 2014 roku zainwestował w nią Rafał Brzoska, prezes i założyciel firmy InPost i Paczkomatów, a w roku 2016 inwestorem został fundusz 3TS (Cisco, EIF, EBRD, OTP, Sitra, 3i i KfW).

Poznaj nas

Zespół Benhauer tworzą specjaliści wykorzystujący doświadczenie zebrane w ramach kilkuletniej działalności na rynku marketing automation i przy wdrażaniu setek projektów z niemal wszystkich branż na rynku.

Aleksander Skałka – Dyrektor Marketing Automation Consulting

Od początku obecności marketing automation na polskim rynku odpowiedzialny za budowanie strategii wdrożeń i rozwój projektów. Współtworzył i rozwijał platformę SALESmanago będąc dyrektorem Działu projektów marketing automation. Swoją wiedzę zdobywał i wykorzystywał pracując z takimi firmami jak m.in. Orange, Idea Bank, Yves Rocher, Fru.pl, Sizeer.
Więcej informacji: https://pl.linkedin.com/in/aleksanderskalka

Tomasz Świątek – Marketing Automation Consulting Manager

Z wykształcenia psycholog, z zamiłowania marketingowiec i muzyk. Jest odpowiedzialny za wdrażanie zaawansowanych strategii z zakresu Marketing Automation oraz Mobile Marketing Automation systemu APPmanago. Współpracuje z największymi firmami, m.in. eSky, Naviexpert, North Fish.

Więcej informacji: https://www.linkedin.com/in/tomaszswiatek

Anna Polaczy – Senior Marketing Automation Specialist

Absolwentka Uniwersytetu Ślaskiego. W swojej pracy poszukuje niestandardowych rozwiązań dopasowanych bezpośrednio do klienta. Swoje doświadczenie w branży ecommerce wykorzystuje tworząc strategie automatyzacji marketingu. Od początku pracy w firmie Benhauer odpowiedzialna za prowadzenie i wdrożenia marketing automation u największych klientów min. Rainbow, Rzeczpospolita, Komputronik, Neo24, Audioteka.

Formularz zapytania


Please leave this field empty.