Generowanie leadów i pozyskiwanie nowych klientów

Pozyskaj nowych potencjalnych klientów sprofilowanych pod Twoją ofertę i konkretne leady gotowe do rozpoczęcia bezpośredniej sprzedaży

Nasz zespół zbuduje bazę kontaktów spełniających określone przez Ciebie kryteria w celu rozpoczęcia procesu edukacji i przygotowania ich do bezpośredniej sprzedaży. Dzięki wielokanałowej komunikacji pozyskane w ten sposób leady poddawane są procesowi edukacji na temat oferty i w odpowiednim momencie są kwalifikowane sprzedażowo. Twoi handlowcy otrzymują informacje o leadach zainteresowanych przedstawieniem konkretnej spersonalizowanej dla nich oferty.

Usługa składa się z kompleksowych działań obejmujących:

  • Pozyskiwanie nowych kontaktów w oparciu o innowacyjne narzędzia analityczne i research
  • Procesy cold-mailingu i cold-callingu z prezentacją oferty
  • Analiza digital body language i remarketing
  • Lead nurturing
  • Lead routing

Benhauer wyznacza zespół specjalistów odpowiedzialnych za wyszukanie nowych kontaktów, zespół call center prowadzący bezpośrednie wstępne rozmowy z potencjalnymi klientami oraz buduje proces automatycznej komunikacji mającej na celu budowanie profilu klienta i przesuwanie go w lejku sprzedażowym aż do etapu przedstawienia zindywidualizowanej oferty przez Twój dział handlowy.

Efektem wdrożenia usługi jest dostarczanie w trybie miesięcznym określonej liczby nowych kontaktów do Twojej bazy oraz ustalonej liczby leadów zakwalifikowanych sprzedażowo.

Formularz zapytania


Please leave this field empty.